Paasactie: vandaag €15 korting op alle klussen via code: PASEN (code direct toevoegen na je boeking)

Satelliet-tv laten aansluiten

Satelliet-tv laten aansluiten
Boek deze klus
319 keer aangevraagd
13970 gescreende elektriciens
Spoed- & garantieservice
Onze vakmannen scoren een 9.2
Veilig betalen aan Zoofy

Satelliet-tv laten aansluiten? Boek hier direct je elektricien. Geen gedoe met offertes en géén voorrijkosten.

Lees meer
Boek deze klus

Hoe werkt het

Selecteer je klus
1.

Selecteer je klus

Boek de klus voor een vaste prijs of tarief en deel jouw beschikbaarheid

Een vakman reageert
2.

Een vakman reageert

De vakman in de buurt accepteert de klus, neemt contact op en komt langs

Betaal veilig achteraf
3.

Betaal veilig achteraf

Betaal met iDEAL aan Zoofy via QR code of factuur per mail

Bekijk de top [X] beste elektriciens

Avatar 1
328 klussen uitgevoerd
★★★★★
★★★★★
4,84/ 5 (79 recensies)

'Peter werkt erg zorgvuldig, hij zorgt ervoor dat hij alle mogelijke gereedschappen bij zich heeft en heeft al mijn lampen kunnen ophangen. Daarnaast denkt hij ook nog mee en communiceert duidelijk. Ik ben dan ook zeer tevreden!'

Avatar 2
1182 klussen uitgevoerd
★★★★★
★★★★★
4,32/ 5 (244 recensies)

''

Avatar 3
1808 klussen uitgevoerd
★★★★★
★★★★★
4,63/ 5 (476 recensies)

'Perfecte vakman, prima werk verricht,netjes en optijd. '

Avatar 4
7 klussen uitgevoerd
★★★★★
★★★★★
5,00/ 5 (1 recensies)

''

Avatar 5
41 klussen uitgevoerd
★★★★★
★★★★★
4,88/ 5 (16 recensies)

'Steve kwam keurig op de afgesproken tijd en heeft twee klussen snel en vakkundig afgehandeld. Zeer tevreden over zijn service en ook het contact voorafgaand hieraan.'

Wat kost het aansluiten van een satelliet-tv?

De kosten voor het aansluiten van een satelliet-tv variëren gemiddeld van €75 tot €150 gebaseerd op de laatste 150 klussen. Bij Zoofy betaal je geen voorrijkosten en zijn de tarieven gebaseerd op de gemiddelden die door professionele elektriciens worden gevraagd. Hierdoor weet je altijd waar je aan toe bent.

★★★★★
★★★★★

"Mijn vakman heeft een “specialist” gestuurd die het probleem uiteindelijk niet heeft kunnen oplossen. Aan Salim heeft het zeker niet gelegen. "

Lees meer

Rene uit Nuenen

dinsdag 7 mei

★★★★★
★★★★★

"Echt een profissionel, snell, secuur en vrolik."

Lees meer

Emilia uit Veghel

zaterdag 11 november

★★★★★
★★★★★

"Steve kwam keurig op de afgesproken tijd en heeft twee klussen snel en vakkundig afgehandeld. Zeer tevreden over zijn service en ook het contact voorafgaand hieraan."

Lees meer

Victor uit Oegstgeest

dinsdag 29 augustus

★★★★★
★★★★★

"zeer deskundig. Prima vakman. helemaal tevreden"

Lees meer

jos uit Hasselt

maandag 24 juli

★★★★★
★★★★★

"Op locatie (de camping) is adequaat gehandeld om het euvel met de schotel te verhelpen. Zeer tevreden "

Lees meer

Gerard uit Roggel

zaterdag 3 september

Overige klussen

Aardlekschakelaar Aarding Aardlekschakelaar vervangen Bewegingssensor Dimmer aansluiten Elektrapunt Elektrisch apparaat Groepenkast Hotelschakelaar Stopcontact Infrezen Intercom