#Woning #Klussen

Waarde woning verhogen

Tuesday 16 July 2019

DIY Stappenplan

Palletbank maken

Tuesday 09 July 2019

Partners

Samenwerking Zoofy en vtwonen

Friday 05 July 2019

DIY Stappenplan Klussen in huis Klussen Interieur

Zwevende plank: DIY boomstamplank stappenplan

Monday 01 July 2019

Inbraak Anti-inbraak Veiligheid

Checklist: een veilig slot

Tuesday 18 June 2019

Inbraak Anti-inbraak Veiligheid

11 anti-inbraaktips tips - Hoe boeven denken

Tuesday 18 June 2019

Smarthome Smart

Are you getting smart?

Wednesday 12 June 2019

Interieur Klussen in huis Tips & Tricks DIY Trends

De tofste interieurtrends voor de zomer van 2019

Tuesday 04 June 2019

Klussen in huis Cv-onderhoud Cv-ketel Stappenplan DIY

Cv-ketel service en onderhoud: Dit kun je zelf doen om hem te onderhouden!

Monday 27 May 2019

Klussen in huis Klussen DIY Gereedschap

Tips bij het gaten boren in de muur: zo doe je dat!

Monday 20 May 2019

Klussen in huis Klussen Verven Schilderen DIY

Hoe schilder ik een muur? Een doe-het-zelf plan

Monday 13 May 2019

Zoofy Klussen

5 redenen waarom het boeken van een vakman via Zoofy voor jou voordelig is

Monday 06 May 2019