Our website is currently not working properly. We’re working on it. Please check back later. Sorry for the inconvenience.

Have a sedum roof installed

Have a sedum roof installed
Book this job
Only selected professionals
Fast scheduling, also urgent jobs
Warranty and aftercare on the job
Secure post-payment to Zoofy

Need a sedum roof installed? Book a local plumber immediately here. No hassle with quotes and no call-out costs.

Read more
Book this job

How it works

Select your job
1.

Select your job

Sit back and we will take care of the rest!

A professional responds
2.

A professional responds

Verified professionals nearby will receive a notification and choose a moment.

Pay safely afterwards
3.

Pay safely afterwards

Pay via the QR or via an invoice

Check out the top [X] best roofers

Avatar 1
211 jobs completed
★★★★★
★★★★★
4.82/ 5 (66 reviews)

'Olivier heeft ons uitstekend en vriendelijk geholpen'

Avatar 2
190 jobs completed
★★★★★
★★★★★
4.60/ 5 (50 reviews)

''

Avatar 3
3756 jobs completed
★★★★★
★★★★★
4.75/ 5 (1284 reviews)

''

Avatar 4
4437 jobs completed
★★★★★
★★★★★
4.48/ 5 (1149 reviews)

''

Avatar 5
466 jobs completed
★★★★★
★★★★★
4.74/ 5 (206 reviews)

'Ron heeft prima gewerkt! '

Frequently asked questions

De kosten voor het aanleggen van een sedumdak liggen gemiddeld tussen de €150 en €450 per m². Dit hangt af van factoren zoals het type sedum (enkel laag of intensief), de dakconstructie en de bereikbaarheid. Deze richtprijs is gebaseerd op afgeronde klussen via Zoofy. Er worden geen voorrijkosten berekend en de tarieven zijn helder en transparant.

Het aanleggen van een sedumdak neemt gemiddeld 1 tot 3 werkdagen in beslag, afhankelijk van de oppervlakte, de onderconstructie en het weer. Kleine oppervlakken kunnen soms in één dag gereed zijn, terwijl grotere daken een langer traject vragen.

De dakdekker voert de volgende werkzaamheden uit om jouw dak duurzaam te vergroenen:

  • Inspectie en voorbereiding van de dakconstructie.
  • Aanbrengen van wortelwerende folie en drainage-lagen.
  • Installeren van filterdoek en substraatlaag.
  • Plaatsen van sedumplanten of -matten in overlappende banen.
  • Afwerking rondom randen en afvoeren.
  • Opruimen van het werkgebied en afvoeren van restmaterialen.

Via Zoofy werk je alleen met dakdekkers die zorgvuldig gescreend zijn. Slechts vakmensen met een gemiddelde beoordeling van 9.2 of hoger mogen opdrachten uitvoeren. Je kunt ook klantrecensies bekijken voordat je boekt.

Na afronding van de klus ontvang je een factuur per e-mail. Voor vragen over onderhoud of garantie kun je Zoofy altijd bereiken. De dakdekker is wettelijk verplicht garantie te geven op zijn werk. Optioneel kun je bij Zoofy een betaald garantiepakket afsluiten voor extra zekerheid.

Dankzij het grote netwerk van Zoofy is er vrijwel altijd een geschikte dakdekker beschikbaar. Mocht er onverhoopt niemand gevonden worden, dan krijg je direct bericht en wordt er gezocht naar een alternatief.

De betaling verloopt altijd via Zoofy. Na de klus ontvang je een factuur per e-mail en kun je veilig betalen via een QR-code die de dakdekker ter plaatse toont. Je betaalt dus nooit direct aan de dakdekker met contant geld of pin.

Klaar om jouw dak te vergroenen met een sedumdak? Boek direct een ervaren dakdekker via Zoofy en laat het onderhoudsvriendelijke groendak zonder gedoe aanleggen!

★★★★★
★★★★★

"Olivier heeft keurig werk geleverd, niks op aan te merken. Hij kwam deskundig en zeker representabel over tijdens de reparaties. Zijn offertes voor twee andere klussen zie ik graag tegemoet! Groeten Peter van den Tillaard."

Read more

Peter uit Best

Sunday 1 March

★★★★★
★★★★★

"Eén ster minder omdat hij de eerste afspraak niet kwam, maar de volgende dag klaarde hij de klus samen met zijn collega op een professionele manier. Het ziet er uitstekend uit!"

Read more

C.P. uit Driehuis NH

Sunday 1 March

★★★★★
★★★★★

"De klus geklaard, fijne communicatie en ivm het weer ee"

Read more

Kirsten uit Kerkrade

Thursday 26 February

★★★★★
★★★★★

"Alles verliep prima. Prettig en vriendelijk contact. Prijs voor een uur is wat aan de hoge kant aangezien het maar max een half uurtje werk was."

Read more

P.M.J. uit Maastricht

Thursday 26 February

★★★★★
★★★★★

"Gewoon een goede vakman met een goede uitleg erbij. Top!"

Read more

P. uit Meerssen

Thursday 26 February

Other tasks

Roof replacement Bitumen roofing Replace fascias Half day Roofer full day Roofer half week Roofer whole week Roof inspection Install rebate boards Installing a green roof Install EPDM roofing Install roofing